KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14061013
nr 1406 1013
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad AW, daterad -46, Interiör med modellbåt. Olja på pannå, 65x54 cm, oramad
Kondition: missfärgningar
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:30:52
100 kr
250 kr
600 kr
5 jul
Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Specialauktion Ana Wilhelmson-Lagerman
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman